NA KONTAKTONI

NA KONTAKTONI

Bëni produktin më të mirë të mundshëm me ndihmën e ekipit tonë ndërkombëtar të ekspertëve.Kur të jeni gati për një rishikim të projektit, na kontaktoni për një ofertë falas.Për pyetje më të përgjithshme dhe që na pëlqejnë pyetjet, ju lutemi na kontaktoni duke përdorur formularin tonë të kërkesës.

HONG KONG LE KE BANG TECHNOLOGY LIMITED

Adresë:
Flat/Rm 01, 11/F, Hang Seng Castle Peak Rd.Bldg, 339 Castle Peak Rd, Cheung Sha Wan, KL, Hong Kong

CNC/Fabrika e Stampimit

Adresë:
Dhoma 102, kati B, Ndërtesa 25, Parku i Pestë industrial, Komuniteti Tianliao, Rruga Yutang, Distrikti Guangming, Shenzhen, Guangdong, Kinë

Fabrika e injektimit të plastikës Dongguan

Adresë:
Nr 1, Ndërtesa A, Zona Industriale Changfeng, No66, Rruga Shang Xing, Qyteti Changan, Qyteti Dongguan

Qendra e Shitjeve Shenzhen

Adresë:

517, Jinchi Center, Nr. 1 Sanwei South Road, Baoan District, Shenzhen City, China 518126

KAM NEVOJË PËR NDIHMË?

Mos ngurroni të na kërkoni diçka.Na dërgoni me email direktsales@protomtech.comose na telefononi në+86-755-23033345.

NA BËNI NJË TELEFONË

DISPOZIME NË ORA 9:00-18:00

+86-755-23033345

Faksi:
+86-755-23023345

WeChat

Birck

Skype