Во Protom, нашиот фокус е да ви ги обезбедиме најдобрите услуги за брзо изработка на прототипови, CNC обработка, инјектирање пластика и мувла.Ние сме тука да ги претвориме вашите идеи во реалност брзо, прецизно и по одлична цена.

Ние сме професионални во брзо изработка на прототипови, CNC обработка, штанцување и пластика/инјектирање, кои се користат во овие индустрии вклучувајќи автомобилски додатоци, додатоци за електрични апарати, додатоци за електрични алати и делови за фотоапарати, бидејќи сме специјализирани во овие области повеќе од десет години.

Погледнете ги нашите производствени капацитети

Нашиот модерен, климатски контролиран објект е тука да ви служи.Ние сме целосно сертифицирани за ISO9001 и ISO14001.

Мисија и визија

Одлични производи се направени со одлична тимска работа.Имаме визија, страст и вештини да им помогнеме на вашите соништа да станат реалност.

Посети не

посета

Топло ве покануваме да ги посетите нашите капацитети и да бидете наши гости во Шенжен, Кина.Ние сме само 60 минути од Хонг Конг со траект или воз.

Најчесто поставувани прашања

Еве неколку често поставувани прашања, но ако ви требаат повеќе решенија, слободно контактирајте не директно.

170021